"Nedir şimdi bu liste?"

Kısafilm, web/tv dizisi ve uzun metraj film çekimlerinin takdir edersiniz ki ihtiyaçları ve masrafları olmaktadır. Bunlar ekipman kiralamaktan ulaşım ve beslenmeye, oyuncudan, mikrofon görevlisine kadar farklı alanlarda duyulan ihtiyaçlardır.

SineMüslim idaresi, şimdiye kadarki -ve belki şuanki de- film çekimleri için ekstra başka çalışmalar yapıp onların gelirleri ile bu masrafları çıkarmaktadır. Oyuncu ve ekipman ihtiyacı ise eşe-dosta ulaşarak, tanıdığın tanıdığıyla tanışarak giderilmekteydi.

Ve fakat, hem işlerin daha hızlı yürümesi, hem de daha kaliteli ekip-ekipman kullanılabilmesi için bundan daha fazlasını harcamalı, daha fazlasını kazanmalıyız.

"Tamam; ne yapalım?"

Çok basit, çok. Aşağıdaki kutuya mail adresinizi bırakınız. Bu liste normal eposta abonliği listesinden farklı olarak, sadece ihtiyaç halinde başvurulacak kişilerin olduğu YOİ LİSTESİ'dir.

Ayrıca, özellikle İstanbul ve civarında ikamet edip, çalışmalarımız içinde görev ve yer almak isteyen arkadaşlar da bu YOİ listesine girmektedirler.

"Ne yapacaksınız mail adresimi?"

Herhangi bir çekim öncesinde, o çekim için ihtiyacımız olan oyuncu, mekan, malzeme..vs.'den sizi haberdar edeceğiz. Siz de durumunuza göre bizimle iletişime geçip, çorbaya tuz ekleyeceksiniz!

"Bir şey sorucam!"

Tabi, daha fazla soru için çekinmeyiniz; burayı tıklatıp iletişim sayfamızı kullanınız.

Yardımcı Olmak İsteyenler listesine kayıt için e-posta adresiniz:
loading
success
error

LİNK DEPOSU

HABER SİTELERİ, FESTİVAL VE YARIŞMALAR, YÖNETMENLER, KISAFİLM KAYNAKLARI, KÜLTÜREL SİTELER...

EPOSTA ABONELİĞİ

Ücretsiz eposta ağına katılıp, arada sırada SineMüslim'den güzel mailler almak isterseniz, siz de eposta adresinizi bırakınız!

SİNEMÜSLİM KISAFİLMLERİ

SineMüslim tarafından çekilen kısafilmleri izlemek ve bilgisayarınıza yüklemek için tıklatın!

Firefox kullanınız. / Sitede yer alan filmler tarafımızca çekilmiştir. / Dışarı giden linklerden SineMüslim sorumlu değildir. / Link veriniz, link dağıtınız. No problem.

Believe. Struggle.
SineMüslim v3

Bu sayfayı paylaşın, dünyaya duyurun: Paylaşın!