FacebookYoutubeTwitterVimeoMuxlimSinemaTürkBlog

Ana Sayfa > Basında >

Kısa filmciler SineMüslim'de buluşuyor!..

Köksal ARAS, koksal@sinemalife.com

Sanal kadraj köşemizde bu ay, kısa filmcilere kucak açan özelliğiyle, dikkat çeken sinemuslim.com'u ağırlıyoruz. Evet dediğimiz gibi, her ay kısa film meraklılarını sitesinde buluşturan sinemuslim.com bu yönüyle bambaşka bir hizmet veriyor sinema sektörüne. Maddi hiçbir kaygı gütmeden yoluna 2 senedir devam eden bu elektronik platform 3 ana başlıktan oluşuyor. "Haberler, kaynaklar, kısa filmler", kategorilerinin altında zengin bir içeriğe ulaşmak mümkün. Haberler, sinema türleri, röportajlar, özgün yazılar içerik başlıklarından sadece bir kaçı. Ayrıca kısa film için de türlere göre sıralama yapan sinemuslim.com birçok kısa filmi izleme şansı da veriyor okuyucuya. Basit bir üyelik işlemiyle kısa sürede sitenin forum sayfalarına da ulaşmak mümkün. Sinemaseverlerin rahatlıkla kalemlerini oynatabilecekleri, düşüncelerini, fikirlerini paylaşabilecekleri bu sayfalar oldukça ilgi gördüğünü belirtmem gerekir. Ana sayfasındaki, manşet geçişleriyle kendisini okutturmaya başaran sinemuslim.com vizyona giren yeni filmlerin de geniş tanıtımı yapılıyor. www.sinemuslim.com adresinden ulaşabileceğiniz web sitesinde festival haberlerine de geniş yer veriliyor. Kısa filme yakından ilginiz varsa ve sinemuslim.com'a hala uğramadıysanız çok şey kaçırdınız demektir!..

Sinemalife, Aralık, 2008

LİNK DEPOSU

HABER SİTELERİ, FESTİVAL VE YARIŞMALAR, YÖNETMENLER, KISAFİLM KAYNAKLARI, KÜLTÜREL SİTELER...

EPOSTA ABONELİĞİ

Ücretsiz eposta ağına katılıp, arada sırada SineMüslim'den güzel mailler almak isterseniz, siz de eposta adresinizi bırakınız!

SİNEMÜSLİM KISAFİLMLERİ

SineMüslim tarafından çekilen kısafilmleri izlemek ve bilgisayarınıza yüklemek için tıklatın!Firefox kullanınız. / Sitede yer alan filmler tarafımızca çekilmiştir. / Dışarı giden linklerden SineMüslim sorumlu değildir. / Link veriniz, link dağıtınız. No problem.

Believe. Struggle.
SineMüslim v3

Bu sayfayı paylaşın, dünyaya duyurun: Paylaşın!